Pharmacon Consulting | aparatura emaliowana wirówki reaktory mieszalniki filtry granulatory mieszadła kompaktory | Przesiewacze
16326
page-template-default,page,page-id-16326,page-child,parent-pageid-11,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Przesiewacze

VibroWest istnieje na rynku europejskim od 1972 roku. Jest marką rozpoznawalną na całym świecie nieodzownie powiązaną z przesiewaczami najwyższej klasy.

Przesiewacz okrągły

Okrągłe przesiewacze dedykowane do separacji ciał stałych z cieczy lub suchego materiału o różnym rozmiarze cząstek w zakresie od 51 mm do 0,033 mm (400 mesh).
Standardowe modele mają wymiary od 440 mm do 2600 mm.

Ekrany są łatwe i szybkie do wymiany oraz mogą być wyposażone w różnego rodzaju system czyszczący: kulki, kleenery, starbrush, CIP i innowacyjny system czyszczenia ultradźwiękowego
Separatory wibracyjne są wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej AISI 304 lub stali nierdzewnej AISI 316.

Na życzenie: certyfikat ATEX i GMP.

Przesiewacz odśrodkowy

Przesiewacz odśrodkowy TURBOWEST jest szczególnie odpowiedni do przesiewania kontrolnego produktów sypkich.
Kompaktowa konstrukcja i łatwość integracji z istniejącymi systemami sprawia że urządzenie jest częstym wyborem wśród producentów produktów spożywczych, chemicznych oraz farmaceutycznych.
Pomyślnie stosowany do przesiewania suchych oraz wilgotnych materiałów sypkich z wyszczególnieniem materiałów higroskopijnych. Zbrylenia i aglomeraty kruszą się delikatnie bez utraty produktu.

 

Spirala EVS

Spirala EVS jest niezbędna w momencie gdy materiał transportowany pionowo musi zostać schłodzony lub ogrzany.

 

 

Przesiewacz Turbosonic

Przesiewacz Turbosonic umożliwia separację lekkich proszków w zakresie od 0,250 mm do 0,025 mm.

Niektóre proszki, ze względu na ich granulometrię, niski ciężar nasypowy oraz właściwości fizyczne, nie pozwalają na separację tylko za pomocą mechanicznego ruchu separatora. System TURBOSONIC umożliwia przesiewanie dzięki dodatkowej ultradźwiękowej częstotliwości drgań skierowanych na drut siatki przesiewającej.

GŁÓWNE OBSZARY APLIKACJI
Głównymi obszarami zastosowań są między innymi tworzywa sztuczne, celuloza, farby proszkowe, tonery, wosk, metale, perlit, krzem, środki ścierne, koks, tynk, piasek kwarcowy, proszek emaliowany, skrobia, mączka ryżowa itd.