Screeners - Pharmacon Consulting | aparatura emaliowana wirówki reaktory mieszalniki filtry granulatory mieszadła kompaktory
16540
page-template-default,page,page-id-16540,page-child,parent-pageid-16513,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Screeners

Screeners

VibroWest istnieje na rynku europejskim od 1972 roku. Jest marką rozpoznawalną na całym świecie nieodzownie powiązaną z przesiewaczami najwyższej klasy.

Przesiewacz okrągły

Okrągłe przesiewacze dedykowane do separacji ciał stałych z cieczy lub suchego materiału o różnym rozmiarze cząstek w zakresie od 51 mm do 0,033 mm (400 mesh).
Standardowe modele mają wymiary od 440 mm do 2600 mm.

Ekrany są łatwe i szybkie do wymiany oraz mogą być wyposażone w różnego rodzaju system czyszczący: kulki, kleenery, starbrush, CIP i innowacyjny system czyszczenia ultradźwiękowego
Separatory wibracyjne są wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej AISI 304 lub stali nierdzewnej AISI 316.

Na życzenie: certyfikat ATEX i GMP.

Przesiewacz odśrodkowy

Przesiewacz odśrodkowy TURBOWEST jest szczególnie odpowiedni do przesiewania kontrolnego produktów sypkich.
Kompaktowa konstrukcja i łatwość integracji z istniejącymi systemami sprawia że urządzenie jest częstym wyborem wśród producentów produktów spożywczych, chemicznych oraz farmaceutycznych.
Pomyślnie stosowany do przesiewania suchych oraz wilgotnych materiałów sypkich z wyszczególnieniem materiałów higroskopijnych. Zbrylenia i aglomeraty kruszą się delikatnie bez utraty produktu.

 

Spirala EVS

Spirala EVS jest niezbędna w momencie gdy materiał transportowany pionowo musi zostać schłodzony lub ogrzany.

 

 

Przesiewacz Turbosonic

Przesiewacz Turbosonic umożliwia separację lekkich proszków w zakresie od 0,250 mm do 0,025 mm.

Niektóre proszki, ze względu na ich granulometrię, niski ciężar nasypowy oraz właściwości fizyczne, nie pozwalają na separację tylko za pomocą mechanicznego ruchu separatora. System TURBOSONIC umożliwia przesiewanie dzięki dodatkowej ultradźwiękowej częstotliwości drgań skierowanych na drut siatki przesiewającej.

GŁÓWNE OBSZARY APLIKACJI
Głównymi obszarami zastosowań są między innymi tworzywa sztuczne, celuloza, farby proszkowe, tonery, wosk, metale, perlit, krzem, środki ścierne, koks, tynk, piasek kwarcowy, proszek emaliowany, skrobia, mączka ryżowa itd.

Separator prostokątny

Separatory prostokątne mają szeroką gamę konfiguracji i są produkowane zgodnie z wytycznymi klienta. Idealnie nadają się do badań przesiewowych. Pozwalają na separację ciał stałych z cieczy oraz oddzielenie suchego materiału o różnym rozmiarze cząstek.

LFP: Procesor fluidealny (Loedige)

Granulacja oraz powlekanie granulek odbywa się przy pomocy zawieszenie cząstek w powietrzu dzięki odpowiedniej cyrkulacji ciepłego powietrza.

TYP Pojemność robocza / l
LFP Mini 1 2
LFP Mini 2 4
LFP 8 16
LFP 20 40
LFP 70 140
LFP 140 280
LFP 250 500
LFP 400 800
LFP 500 1000
LFP 750 1500
LFP 1200 2400

powrót na górę